درخواست دمو نرم افزار سپیدار 

نرم افزار سپیدار همکاران سیستم یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری موجود در بازار است که می توانید از این نرم افزار برای انجام امور مالی سازمان، شرکت و کسب و کار خود استفاده کنید. این نرم افزار برای تمامی مشاغل و تمامی کسب و کارها در هر سنفی مناسب است. شما عزیزان می توانید این نرم افزار را بر اساس نیازهای خود در اختیار داشته باشید. خواه شما مجموعه تجاری بازرگانی، خدماتی و یا تولیدی باشید. تمامی نیازهای شما در زمینه امور مالی در این نرم افزار در نظر گرفته شده است و به نیازهای شما عزیزان پاسخ داده شده است.

فرم درخواست دمو و مشاوره رایگان

درخواست دمو سپیدار

"*" indicates required fields

برخی از سوالات شما عزیزان!

بله! یکی از مهم ترین امکانات نرم افزار سپیدار که مجموعه همکاران سیستم با ارائه زیرسیستمی تحت عنوان اتصال به سامانه مودیان در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. می توانید از امکان اتصال به سامانه مودیان این نرم افزار استفاده کرده و صورتحساب های الکترونیکی خود را برای این سامانه ارسال نمایید.

بله! شما عزیزان می توانید با خرید نرم افزار سپیدار از امکان یکسال پشتیبانی رایگان این نرم افزار بهره مند شوید.

یکی از مهم ترین خدماتی که شما عزیزان می توانید از مجموعه ما در سپیدان حساب ممتاز دریافت کنید خدمات تحت وب است. شما عزیزان می توانید با درخواست امکان تحت وب نرم افزار سپیدار در هر زمان و در هرمکانی به نرم افزار سپیدار خود دسترسی داشته باشید و فعالیت ها و امور مالی خود را با آن انجام دهید

مجموعه همکاران سیستم مزیتی را تحت عنوان آکادمی سپیدار در نظر گرفته است که شما عزیزان با خرید این نرم افزار می توانید به صورت نامحدود به این آموزش ها دسترسی داشته باشید و آموزش های لازم را از این طریق دریافت کنید. 

همچنین اگر نیاز به آموزش تخصصی دارید و می خواهید استاد به صورت خصوصی به شما و نیروی مالی شما آموزش دهد می توانید از خدمات آموزش ما در سپیدان حساب ممتاز استفاده کنید. بهترین اساتید سپیدار در تیم و مجموعه ما در سپیدان حساب ممتاز آماده ارائه آموزش های لازم به شما عزیزان هستند.

میزان رضایت مشتریان از نرم افزار

پشتیبانی محصولات سپیدار 93%
امکانات نرم افزار برای امور حسابداری 97%
اتصال به سامانه مودیان مالیاتی 90%
طراحی محیط و کاربری آسان 89%
انجام امور مالیاتی 77%
گزارش گیری و گزارش های مدیریتی 92%

داستان مشتریان سپیدار سیستم