درخواست دمو نرم افزار دشت

نرم افزار دشت همکاران سیستم یکی از بهترین نرم افزارهای فروشگاهی موجود در بازار است. این نرم افزار یکی از نرم افزارهای مجموعه همکاران سیستم بوده که تمامی نیازهای فروشگاه های مختلف در اصناف مختلف را به خوبی برطرف می کند. امکانات بسیار زیاد این نرم افزار باعث شده تا بزرگترین فروشگاه ها در سراسر ایران در هر صنفی از این نرم افزار برای مدیریت هرچه بهتر فروشگاه خود استفاده کنند. همچنین این نرم افزار به شما عزیزان این امکان را می دهد که بتوانید امور مالی و حسابداری خود را نیز از طریق همین نرم افزار انجام دهید.

شما عزیزان با تکمیل فرم زیر می توانید به صورت رایگان به دمو این نرم افزار دسترسی داشته باشید.

فرم درخواست دمو و مشاوره رایگان

درخواست دمو دشت

"*" indicates required fields

برخی از سوالات شما عزیزان!

بله! یکی از مهم ترین امکانات نرم افزار دشت که مجموعه همکاران سیستم با ارائه زیرسیستمی تحت عنوان اتصال به سامانه مودیان در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. می توانید از امکان اتصال به سامانه مودیان این نرم افزار استفاده کرده و صورتحساب های الکترونیکی خود را برای این سامانه ارسال نمایید.

بله! شما عزیزان می توانید با خرید نرم افزار دشت از امکان یکسال پشتیبانی رایگان این نرم افزار بهره مند شوید.

بله یکی از مهم ترین مواردی که نرم افزار فروشگاهی دشت برای شما عزیزان فراهم کرده است. امکان اتصال این نرم افزار به دستگاه هایی مثل ترازو، بارکدخوان، دستگاه پوز و موارد این چنینی است.

بله! شما عزیزان با خرید زیر سیستم حسابداری پیشرفته نرم افزار دشت همکاران سیستم می توانید تمامی امور مالی و حسابداری خود را با همین نرم افزار انجام دهید. این نرم افزار شما عزیزان را از هرگونه نرم افزار حسابداری دیگری بی نیاز می کند.

میزان رضایت مشتریان از نرم افزار

پشتیبانی نرم افزار دشت 93%
امکانات نرم افزار برای مدیریت فروشگاه 97%
اتصال به سامانه مودیان مالیاتی 90%
طراحی محیط و کاربری آسان 98%
تسهیل امور فروشگاه و صندوق ها 92%

داستان مشتریان نرم افزار دشت