حسابداری / مالیاتی

چهار وظیفه حسابداران در بهمن ماه 1400

چهار وظیفه حسابداران در بهمن ماه 1400

چهار وظیفه حسابداران در بهمن ماه 1400

 

  1. ارسال لیست معاملات فصلی پاییز تا 15 بهمن ماه که در صورت عدم ارسال 1درص مبلغ کل معاملات جریمه خواهند شد.
  2. ارسال لیست حق بیمه دی ماه تا 30 بهمن ماه که درصورت عدم ارسال 10 درصد حق بیمه متعلقه جریمه خواهند شد همچنین درصورت عدم پرداخت ماهانه 2 درصد حق بیمه متعلقه را نیز جریمه خواهند شد.
  3. ارسال لیست مالیات حقوق دی ماه که مهلت ارسال آن تا 30 بهمن میباشد، جریمه خوداری از ارسال آن 2 درصد حقوق پرداختنی میباشد، جریمه عدم پرداخت مالیات حقوق نیز 2.5 درصد مالیات متعلقه میباشد.
  4. پلمپ دفاتر قانونی 1401 که مهلت ارسال آن تا پایان اسفند ماه میباشد و عدم ارسال آن 20 درصد مالیات متعلقه را د ر بر میگیرد.

 

چه راهکاری برای جلوگیری از جریمه یا فراموش شدن هر یک از این چهار وظیفه حسابداران در بهمن ماه وجود دارد؟

 

داشتن سیستم حسابداری جامع و پیشرفته برای تهیه هر یک از چهار وظیفه بالا به ما کمک میکند:

نرم افزار سپیدار در ماژول حقوق و دستمزد با ارئه لیست دیسک بیمه و مالیات بر حقوق شرایطی را برای حسابداران فراهم میکند تا در کمترین زمان حقوق و دستمزد کارکنان را محاسبه کرده و در آسان ترین حالت ممکن به بارگذاری هر یک از فایل های حق بیمه و لیست مالیات بر حقوق در سایت های مربوطه اقدام شود.

همیچنین نرم افزار سپیدار در ماژول حسابداری این امکان را میدهد فایل مربوطه به ارائه گزارش فصلی و ارزش افزوده را تهیه کرد.

شما میتوانید با شرکت سپیدان حساب ممتاز (نماینده سپیدار سیستم آسیا) جهت مشاوره رایگان در زمینه نرم افزارهای فروشگاهی و شرکتی با شماره های زیر تماس بگیرید.

021-36601179

09215472830   آقای مرادی

داشتن تیم قوی جهت انجام تمامی وظایف قید شده به صورت دقیق و به موقع جهت جلوگیری از جرایم مربوطه:

تجربه ثابت کرده عدم داشتن نیروی متخصص در انجام وظایف برای بسیاری از کارفرمایان گران تمام شده، همچنین پیدا کردن نیروی متخصص و کاربلد و پرداخت حقوق برای آن نیرو همیشه مشکل ساز بوده است.

تیم سپیدان حساب ممتاز با داشتن نیروهای متخصص همچنین معرفی نیرو و آموزش نرم افزار در انجام 0 تا 100 پروژه های مالی با کمترین هزینه و با بالاترین کیفیت آماده ارائه خدمت به شما در کسب کارتان میباشد.

 

جهت مشاوره ی رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید:

 

021-36601179  آقای بابازاده

09381828762 واتساپ

 

تهیه کننده: امین آقابابازاده

 

با تشکر سپیدان حساب ممتاز

 

ثبت دیدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.

ثبت دیدگاه

0 دیدگاه