راهکاران ابری

نرم افزار خرده فروشی همکاران سیستم

نرم افزار خرده فروشی همکاران سیستم

نرم افزار خرده فروشی همکاران سیستم از جمله نرم افزارهای بسیار پرکاربرد است. با استفاده از آن می توان همه امور مالی در فروشگاه ها را مدیریت و کنترل کرد. ضمن این که می توان آماده به کار بودن صندوق ها را مشخص نمود و دسترسی های لازم را به صندوق دارها داد. همچنین، با نرم افزار حسابداری دشت برای خرده فروشی می توان با استفاده از فرآیند سرپرستی صندوق سیاست های فروش را تحت نظارت سرپرستان صندوق کنترل کرد.
در همه فروشگاه ها نیاز است که در پایان کار یک خلاصه از کارکرد فرآیند فروش تهیه و به دفتر مرکزی ارسال گردد. با استفاده از نرم افزار راهکاران ابری برای خرده فروشی می توان خلاصه ای از فروش را در اختیار دفتر مرکزی قرار داد و بر اساس آن درآمد فروش را شناسایی و اسناد حسابداری را صادر کرد. با نرم افزار راهکاران ابری برای خرده فروشی امکان مدیریت وجوه دریافتی از مشتریان و پرداختی ها به دفتر مرکزی وجود دارد.
نرم افزار خرده فروشی همکاران سیستم

امکانات نرم افزار خرده فروشی همکاران سیستم

این نرم افزار امکانات و ابزارهای کاملی دارد. این دفتر مرکزی است که می تواند ساختار کسب و کارهای خرده فروشی و سیاست گذاری های کلی برای تمام فروشگاه ها و مراکز فروش را مشخص کند. مدیریت صندوق های فروشگاهی و مشخص کردن سطح دسترسی هر کدام از کاربران و صندوق دارها از جمله امکانات نرم افزار حسابداری سپیدار هستند. کنترل عملیات سرپرستی صندوق و ثبت همه پرداخت ها به دفتر مرکزی را نیز می توان از دیگر امکانات نرم افزار حسابداری برای خرده فروش ها دانست.
با دمو نرم افزار سپیدار برای خرده فروشی امکان تهیه خلاصه از کارکرد هر فروشگاه به تفکیک اطلاعاتی مثل مشتری ها و محصولات وجود دارد. مدیریت فرآیند تسویه با صندوق دارها و ثبت مبالغ کسری و اضافی هر صندوق از دیگر امکانات نرم افزار فروشگاهی دشت است.
نرم افزار راهکاران ابری

مزایای کار با نرم افزار

کار با نرم افزار خرده فروشی همکاران سیستم مزایای زیر را به دنبال دارد:

  • مهم ترین مزیت نرم افزار حسابداری دشت برای خرده فروشی مدیریت صندوق فروشگاهی به تناسب وسعت، تنوع محصولات، تعداد مشتری ها و سیاست های دفتر مرکزی است.
  • نرم افزار راهکاران ابری همکاران سیستم برای خرده فروش ها امکان سرپرستی صندوق های فروش را هم فراهم کرده است.
  • سفارش ها قابل اولویت بندی هستند و موجودی های رزرو شده را نیز می توان مدیریت کرد.

قیمت نرم افزار دشت برای خرده فروشی بسیار مناسب است و همه کسب و کارها به راحتی می توانند آنها را تهیه کنند.

 

برای اطلاع از لیست قیمت های خرده فروشی همکاران سیستم با پشتیبانی ما به شماره های 91308535-021  و 44255664-021 تماس فرمایید.

ثبت دیدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.

ثبت دیدگاه

0 دیدگاه