راهکاران ابری / سپیدار سیستم

نرم افزار حسابداری ابری با نرم افزار غیر ابری چه فرقی دارد ؟

نرم افزار حسابداری ابری با نرم افزار غیر ابری چه فرقی دارد ؟

استفاده از نرم افزار حسابداری ابری به گونه ای است که تنها به یک سیستم خلاصه نخواهد شد. در سیستم غیر ابری تمامی امور حسابداری مانند محاسبه اضافه کاری، مالیات حقوق، مرخصی و … تنها روی یک کامپیوتر محاسبه می گردد.  امور حسابداری در سیستم غیر ابری نیازمند نرم افزار و رایانه قوی می باشد. هر یک از انواع حسابداری های ابری با هر سیستمی که پیگیری می گردند با استفاده از خط اینترنت به نرم افزارهای آنلاین دسترسی پیدا می کنند. این مزیت اهمیتش را در شرایط دورکاری به طور کامل نشان می دهد.

نرم افزار آنلاین حسابداری

تفاوت نرم افزارهای حسابداری ابری با غیر ابری

برای نصب نرم افزار حسابداری آنلاین باید تفاوت آن را با نرم افزارهای حسابداری غیر ابری بشناسید. شاید در ابتدا این طور به نظر برسد که بین نرم افزار های ابری و غیر ابری تفاوتی وجود ندارد. نرم ‌افزارهای ابری از مرکز داده تشکیل شده اند که چندین لایه امنیتی روی آنها قرار می گیرد. اطلاعات در نرم ‌افزارهای ابری کد گذاری خواهند شد و امنیت شان بسیار بالا است. نرم افزارهای حسابداری غیر ابری این امنیت را برای مشتریان خود به وجود نمی آورند. با استفاده از نرم افزارهای حسابداری ابری تا زمانی که به اینترنت وصل هستید می توانید داده ها را مشاهده کنید. در نرم افزار های غیر ابری برای دستیابی به داده ها باید از سیستم استفاده نمایید.

با استفاده از نرم افزار آنلاین ابری فرقی نمی کند که چه نوع سیستم عاملی را به کار می ‌گیرید. پلتفرم های زیادی در نرم ‌افزارهای ابری پشتیبانی خواهند شد. نرم ‌افزارهای غیر ابری روی انواع سیستم عامل ها اجرا نمی گردند. نرم افزارهای حسابداری غیر ابری به پشتیبان گیری و به روز رسانی نیاز ندارند. در نرم افزار های حسابداری ابری، به روز رسانی ها باید به صورت دائم انجام گردد. برای استفاده از نرم افزارهای ابری باید اشتراک ماهانه داشته باشید. شرایط تمدید کردن اشتراک نرم افزارهای ابری تا هر زمانی برا شما مقدور است. برای نصب کردن نرم افزار های غیر ابری خرید قفل مخصوص نرم‌ افزار اجباری خواهد واحد بود.

اتصال شبکه پرداخت

اتصال شبکه پرداخت به نرم افزار حسابداری ابری یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن دقت داشته باشید. شما می توانید تمامی اپلیکیشن های پرداخت را به انواع نرم افزارهای ابری متصل نمایید. در این صورت مشتریان با سرعت بیشتری پرداخت خود را انجام خواهند داد. با این کار علاوه بر اینکه در زمان صرفه جویی می کنید حجم کار های حسابداری را کمتر خواهید کرد. راندمان کارها با اتصال شبکه پرداخت به حسابداری ابری افزایش پیدا می کند. شما می توانید با استفاده از نرم افزارهای ابری در هر مکان و هر زمانی برای مشتریان تان فاکتور صادر نمایید.

نرم افزارهای ابری حسابداری

حسابداری ابری برای چه کسب و کارهایی انتخاب خوبی است ؟

نرم افزار حسابداری ابری برای بیشتر کسب و کارهایی که فعالیت تجاری دارند مورد استفاده قرار می‌ گیرد. هزینه خرید هر یک از برنامه های ابری بر اساس موضوع کسب و کار شما تعیین می گردد. کسب و کارهای کوچک و متوسط می توانند از نرم افزارهای سپیدار استفاده نمایند. اگر شما می خواهید پشتیبان گیری نرم افزار به صورت اتوماتیک باشد و دغدغه فرآیند نصب نرم‌ افزار را نداشته باشید می توانید نرم افزار سپیدار ابری را نصب کنید.

 

برای اطلاع از لیست قیمت های خرده فروشی همکاران سیستم با پشتیبانی ما به شماره های 91308535-021  و 44255664-021 تماس فرمایید.

ثبت دیدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.

ثبت دیدگاه

0 دیدگاه