سپیدار سیستم

سپیدار ابری انبار، آشنایی با سیستم

سپیدار ابری انبار، آشنایی با سیستم

سیستم سپیدار ابری انبار یکی از بهترین سیستم‌ های مدیریت انبار به شمار می‌ رود. فرایندهای انبارداری در سیستم انبار ابری به صورت یکپارچه مدیریت می‌ شوند. شما برای کنترل کردن هزینه نگهداری کالاهای انبار، تامین به موقع کالا و همچنین سفارش گذاری می‌ توانید از این سیستم استفاده کنید. سیستم انبار راهکاران ابری فرایند مناسب برای مکانیزه کردن انبارداری می‌ باشد. مهمترین عملیات انبارداری مانند مدیریت انبار، مدیریت موجودی، جانمایی کالا، قیمت گذاری، ثبت خروج و ورود کالا و … در این سیستم پوشش داده می‌ شوند.

انبارداری در سیستم سپیدار

طراحی اختصاصی سیستم

سیستم ابری سپیدار انبار را بر اساس کسب و کار و سازمان شما طراحی می ‌کنند. امکان تفکیک کردن بخش‌های مستقل و مجزا در این سیستم وجود دارد. با تسهیل فرایند انبارداری، ارتباط فرایند انبارداری با انعطاف پذیری مناسبی انجام می ‌شود. برای استفاده از حسابداری ابری انبار باید منافع و مزیت‌ های این سیستم را بشناسید. کنترل و ردیابی کردن موجودی هر یک از سازمان ‌ها برای شناسایی وضعیت کالا، مهم ‌ترین مزیت این سیستم است. در این سیستم برای نگهداری اطلاعاتی که مربوط به موجودی کالا است محدودیتی وجود ندارد.
گزارش دهی کنترل و مدیریت هر یک از کالاها در سیستم انبار ابری به صورت تفکیکی انجام می‌ شود. پشتیبانی از استانداردهای صورت‌ مالی به عنوان مزیت دیگر این سیستم معرفی می ‌گردد. ثبت ورود و خروج کالا در انبار بر اساس مشخصات کالا و تفکیک ویژگی آنها انجام خواهد شد. رزرو موجودی برای جلوگیری کردن از هزینه‌ های عملیات اجرایی یکی دیگر از مزیت ‌های سیستم حسابداری ابری است. ثبت و نگهداری موجودی کالا در هر یک از شعبه‌ ها از طریق سیستم حسابداری ابری انبار انجام می ‌شود.

امکانات عمومی سپیدار ابری انبارداری

امکانات عمومی زیادی از سپیدار ابری انبارداری دریافت می‌ گردد. شما با استفاده از این سیستم می ‌توانید جابجایی کالاها را بین قفسه‌ ها انجام دهید. دریافت اکسل موجودی، مشاهده مغایرت کالا و … به عنوان امکانات عمومی این سیستم هستند. شما می ‌توانید با استفاده از این سیستم موجودی کالاها را در هر یک از قفسه‌ ها بررسی کنید. جابجایی کالا بین قفسه‌ ها از طریق این سیستم به بهترین نحو ممکن انجام می‌ شود. تعریف ساختار انبار، ثبت محل فیزیکی کالا، ارتباط کالا با ساختار انبار، مشاهده وضعیت موجودی انبار و … به عنوان دیگر امکانات عمومی این سیستم هستند.

انبارداری در سیستم ابری

ویژگی های منحصر به فرد سیستم انبارداری سپیدار

سیستم انبار ابری دارای ویژگی ‌های منحصر به فرد می ‌باشد که باید آنها را بشناسید. شما در این سیستم می‌ توانید قابلیت کدینگ ویژه کالا را دریافت کنید. این سیستم به صورت هوشمند و طبق تنظیمات انتخابی، کد منحصر به فردی را به انواع کالاها ارائه می ‌دهد. سریال، شماره اموال و تاریخ انقضا هر یک از کالاها از طریق این سیستم درج می ‌گردد. در هر یک از سازمان ‌ها بر اساس سمتی که افراد دارند دسترسی ‌های متفاوتی به آنها ارائه می شود. تعیین زمان، حداقل تعداد سفارش کالا، ورودی و خروجی اکسل، انتصاب گروهی واحد و انبار کالا، کد اختصاصی صنف و … به عنوان دیگر ویژگی ‌های منحصر به فرد این سیستم هستند. با مشاهده دمو سیستم ابری می توانید قابلیت های این فناوری را بشناسید.

ثبت دیدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.

ثبت دیدگاه

0 دیدگاه