سپیدار سیستم

سپیدار ابری، ویژگی ها و اهمیت آن

سپیدار ابری، ویژگی ها و اهمیت آن

نرم افزار سپیدار ابری را به عنوان حسابداری آنلاین معرفی می کنند. سیستم در نرم افزار سپیدار به صورت ابری عمل می کند و نحوه ارائه خدمات آن با نوع سیستم سنتی فرقی ندارد. در واقع شما می توانید خدمات زیادی مانند اظهارنامه های مالیاتی، اضافه کاری و بسیاری از امور حسابداری را با استفاده از این نرم افزار انجام دهید. با استفاده از حسابداری ابری حسابدار قادر است از طریق اینترنت تمامی امور حسابداری را در منزل خود انجام دهد. به همین دلیل است که حسابداری ابری را به عنوان حسابداری تحت وب معرفی می کنند.

سپیدار ابری

مزیت های نرم افزار آنلاین سپیدار

استفاده از سپیدار ابری مزیت های متفاوتی دارد. دسترسی سریع و لحظه ‌ای به تمامی اطلاعات مهمترین مزیت نرم‌ افزار معرفی می گردد. تمامی نرم افزارهایی که آنلاین هستند و مربوط به حسابداری می باشند روی سرور ابری قرار می ‌گیرند. به همین دلیل داده ها و دستوراتی که در این نرم‌ افزار وجود دارند سریعا در دسترس خواهند بود. عدم نیاز به ایجاد زیرساخت جدید یکی دیگر از مزیت های این نرم افزار می باشد. استفاده از نرم‌افزارهای ابری نیازی به هزینه بالا و سرمایه جدید نخواهد داشت. در واقع حسابدار برای استفاده کردن از این نرم افزار آنلاین تنها به اینترنت و مودم نیاز دارد.

نرم افزار سپیدار دارای یک نسخه یکپارچه و هماهنگ است. دسترسی به این نرم ‌افزار در هر مکان و هر زمان انجام می‌ شود. با این نرم افزار تمامی کارکنان به اطلاعات یکپارچه دسترسی دارند. قیمت مناسب و مقرون به صرفه به عنوان یکی دیگر از مزیت های نرم افزار سپیدار شناخته می شود. شما به راحتی می توانید اطلاعات را در این نرم افزار نگهداری کنید و بدون ریسک از اطلاعات مراقبت نمایید. اگر این نرم‌افزار را نصب نمایید بدون شک با آخرین و جدیدترین نسخه نرم افزار کار خواهید کرد.

کاربردهای سپیدار ابری

کاربردی که از نرم افزار سپیدار ابری در یافت می ‌شود بر اساس نوع حسابداری آنلاین متفاوت است. سیستم‌‌ ابری دارای قابلیت گزارش دهی بسیار قوی است. در واقع شما می توانید شاخص های کلیدی، نمودارها، گزارش مالی و … را در این نرم ‌افزار مورد بررسی قرار دهید. هنگام استفاده کردن از نرم افزار ابری داده های حسابداری به طور خودکار پشتیبانی می‌ شوند. بر همین اساس شما در شرایط اضطراری مانند قطعی برق یا اینترنت می توانید داده ها را مشاهده کنید. استفاده از نرم افزار سپیدار در فروشگاه های اینترنتی نگرانی بسیاری از حسابداران را رفع می‌ کند. با استفاده از این نرم‌افزار شما نیازی به جابجا کردن فاکتور ها و استعلام موجودی کالا در انبار ندارید. تمامی فعالیت ها به طور خودکار و با سرعت بالا به صورت آنلاین انجام خواهند شد.

حسابداری ابری

امنیت نرم افزار آنلاین سپیدار چگونه است ؟

امنیت یکی از مهم ترین نکاتی است که زمان نصب کردن نرم افزار سپیدار باید به آن اهمیت دهید. در واقع این مسئله که شما از چه شرکتی این نرم ‌افزار را دریافت کنید مهم است. امنیت نرم افزار ابری یکی از مواردی به شمار می رود که به عواملی مانند سرویس‌ ها، سیاست ها و فناوری ها بستگی خواهد داشت. در نرم افزار ابری تمامی اطلاعات روی فضای ابری باید ذخیره شوند. اطلاعات در نرم‌ افزار ابری کدگذاری می شود و روی سخت افزار ذخیره نمی گردد. داده‌ ها و اطلاعات روی فضای ابری پشتیبانی خواهد شد.

 

برای اطلاع از لیست قیمت های خرده فروشی همکاران سیستم با پشتیبانی ما به شماره های 91308535-021  و 44255664-021 تماس فرمایید.

ثبت دیدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.

ثبت دیدگاه

0 دیدگاه