سپیدار سیستم

سپیدار ابری، آشنایی با سیستم نرم افزار

سپیدار ابری، آشنایی با سیستم نرم افزار

سیستم سپیدار ابری به عنوان یکی از نرم‌ افزارهای حسابداری شناخته می ‌شود که در بستر ابری ارائه می ‌گردد. این نرم‌ افزار روی سرور اینترنت اجرا خواهد شد. کاربران به راحتی می ‌توانند از طریق متصل شدن به اینترنت با استفاده از دستگاه‌ های متفاوت به این سیستم دسترسی داشته باشند. نرم‌ا فزار حسابداری ابری سپیدار به کاربران کمک می‌ کند تا به صورت آنلاین تمامی اطلاعات حسابداری ‌شان را مدیریت نمایند. فناوری ابری قابلیت متصل شدن به مدیریت موجودی، حساب ‌های بانکی، پیگیری بدهی، صدور فاکتور و …. را دارد.

نرم افزار سپیدار

مزیت های استفاده از سیستم سپیدار ابری

ویژگی اصلی استفاده کردن از سیستم حسابداری ابری، دسترسی امن و آسان به اطلاعات حسابداری است. این سیستم به صورت روزانه آپدیت می شود  و نیازی به پشتیبانی محلی و نصب ندارد. برخی از مهم ‌ترین مزیت‌ های سیستم سپیدار ابری موجب شده که بسیاری از کسب و کارها این سیستم را مورد استفاده قرار دهند. تعدادی از مزیت ‌های سیستم ابری سپیدار عبارت هستند از :

  1. پرداخت هزینه به صرفه برای مدیریت کسب و کار و امور حسابداری

هزینه کمتر یکی از مهم‌ ترین مزیت‌ های حسابداری ابری سپیدار می ‌باشد. استفاده کردن از این سیستم نسبت به دیگر روش‌ های مدیریت حسابداری، هزینه کمتری دارد. کاربران به راحتی می ‌توانند منابع مورد نیاز خود را مشاهده نمایند و تنها هزینه ‌ای که باید پرداخت کنند هزینه استفاده کردن از سرور ابری می‌ باشد. از آنجایی که این سیستم محاسباتی حسابداری مجازی است، هزینه زیادی را به خود اختصاص نمی ‌دهد.

  1. انعطاف پذیری بالای این سیستم برای انجام امور حسابداری

انعطاف پذیری یکی دیگر از ویژگی‌ های سیستم حسابداری ابری سپیدار می‌ باشد. شما برای استفاده از این سیستم می توانید درخواست مشاوره از کارشناسان سپیدان حساب داشته باشید.  با استفاده از این سیستم کاربران به راحتی می‌ توانند کارهای خود را انجام دهند. تمامی منابع مورد نیاز در این سیستم در یک پنل مدیریتی قرار می‌ گیرند و قابلیت دسترسی لازم را دارند.

  1. دسترسی آسان سیستم سپیدار ابری

دسترسی آسان به عنوان یکی دیگر از مزیت ‌های سیستم سپیدار ابری می ‌باشد. با استفاده از این سیستم کاربران به راحتی می ‌توانند به سرویس ‌ها، منابع محاسباتی و برنامه‌ های خود دسترسی لازم داشته باشند. کاربران در هر زمان و در هر مکانی دسترسی لازم به این سیستم را دارند و می‌ توانند از دستگاه‌ هایی که به اینترنت وصل می‌ شوند استفاده کنند.

نرم افزار حسابداری

  1. امنیت بالای سیستم حسابداری

امنیت بالا به عنوان یکی دیگر از مزیت‌ های سیستم حسابداری ابری سپیدار شناخته می‌ شود. نرم ‌افزارهای ابری به شرکت ‌ها اجازه می‌ دهند که داده‌ هایشان را در مراکز ابری نگهداری نمایند. داده‌ های ابری امن هستند و شرایط لازم را برای نگهداری اطلاعات حسابداری فراهم می ‌کنند. شما با استفاده از این سیستم نیازی نیست که در مورد مشکلات امنیتی نگرانی داشته باشید. مشکلات امنیتی متفاوت مانند سرقت داده، هکرها و ویروس‌ ها در این سیستم به وجود نمی ‌آیند. برترین و بهترین آنتی ویروس‌ها را سپیدان حساب روی این سیستم حسابداری نصب کرده است.

 

برای اطلاع از لیست قیمت های خرده فروشی همکاران سیستم با پشتیبانی ما به شماره های 91308535-021  و 44255664-021 تماس فرمایید.

ثبت دیدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.

ثبت دیدگاه

0 دیدگاه