سپیدار سیستم

خدمات کانورت اطلاعات در شرکت سپیدان حساب ممتاز

خدمات کانورت اطلاعات در شرکت سپیدان حساب ممتاز

امروز تو این مقاله قصد داریم شما رو با یکی دیگه از خدمات شرکت سپیدان حساب ممتاز یعنی کانورت اطلاعات آشنا کنیم که برای تغییر سیستم مالی شرکت دیگر نگران از دست دادن اطلاعاتتون تو سیستم های قبلی نباشید، اگر هم سیستم نداشته اید باز هم راهکاری برای شما هست که در ادامه توضیح خواهیم داد.

کانورت اطلاعات چیست؟

در نرم افزار های مالی امکانی فراهم شده است که شما میتوانید از اطلاعاتی که داخل سیستم خود وارد کرده اید،خروجی اکسل بگیرید و سپس این اکسل ها رو در اختیار کارشناسان ما قرار میدهید تا برای شما وارد سیستم مالی جدیدتون کنند، به این فرایند، کانورت اطلاعات می گویند.

اگر هم شما سیستم مالی نداشته اید،باید فرایندی انجام بشود تا اطلاعات شما را در ابتدا تبدیل به فایل های اکسلی کرد و سپس در نرم افزار جدید فراخوانی کنیم.

گاهی اوقات شرکت های برای نوشتن دفاتر قانونی خود نیاز دارند که فقط تعدادی از اسناد خود رو به صورت رسمی گزارش تهیه کنند و دو دفتره هستند.

با توجه به قابلیت نرم افزار سپیدار برای ورود اطلاعات دو دفتر  این موضوع هم از طریق خروجی های اکسل از نرم افزار سپیدار و حذف اسنادی که نیازی به رد کردن آن نداریم و سپس به صورت  ایمپورت از اکسل  به راحتی قابل انجام می باشد.

در فرآیند کانورت تمام تلاش کارشناسان مجموعه براین هست که فعالیت ها در اسرع وقت انجام بشود و اختلال یا کندی در خلال کانورت اطلاعات رخ ندهد.

در فرایند کانورت اطلاعات ماژول های مختلف را میشه در سیستم وارد کرد.

گزینه هایی از سیستم ها شامل :

  • حسابداری (سند حسابداری،سند کل،تفصیلی های سایر،و کدینگ حسابداری)
  • دریافت و پرداخت (رسید های دریافت و پرداخت،حساب های بانکی و…)
  • مشتریان و فروش (پیش فاکتور،فاکتور فروش،فاکتور برگشتی اعلامیه های قیمت و تخفیفات و پورسانت و … )
  • انبار (تعریف کالاها رسید اول دوره و موجودی های کالا ها فاکتور های خرید ،رسید های انبار و خروج انبار)
  • دارایی ثابت (استقرار دارایی،تحصیل دارایی،گروه دارایی ،طبقه دارایی)

سیستم های که در فوق ذکر شده است،قسمتی از اطلاعات قابل کانورت در سیستم های می باشد،درصورتی که موردی به غیر از موارد نامبرده را نیاز دارید،باید با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید،تا به طور کامل نیازمندی شما رو بررسی کنیم.

نویسنده: مجید مرادی

کارشناس تیم سپیدان حساب ممتاز

 

 

ثبت دیدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.

ثبت دیدگاه

0 دیدگاه