29 آبا

مسئولیت اجتماعی سپیدار سیستم – انجمن اتیسم ایران

مسئولیت اجتماعی سپیدار سیستم – انجمن اتیسم ایران

مسئولیت اجتماعی سپیدار سیستم – انجمن اتیسم ایران و حمایت از NGO های مردم نهاد و مراکز آموزشی خدمات رایگانی را تحت شرایط خاصی به آن ها ارائه می کند که اکثر آن ها شامل انجمن ها و مراکز خیریه شناخته شده ای در سطح کشور هستند مانند انجمن حمایت از کودکان کار و …. و همینطور مراکز آموزشی مانند دانشگاه ها و موسسات آموزشی شناخته شده. یکی از این مراکز انجمن اتیسم ایران است که با تولید ویدئو زیر قصد در پروموت کردن حمایت از این انجمن را داریم.

اتیسم اختلالی عصب_ رشدی است که در سه سال اول زندگی بروز می‌کند و مادام العمر است، شاخصه اصلی آن نقص در ارتباط و تعاملات اجتماعی و بروز رفتارهای کلیشه‌ای ، حرکتی و … محدود می‌باشد. افراد دارای اتیسم، دنیا را متفاوت‌تر از بقیه می‌بینند، می‌شنوند و حس می‌کنند. اتیسم بیماری نیست و درمان قطعی و دارویی نیز ندارد.
? انجمن خیریه اتیسم ایران، تشکل غیر دولتی، غیر انتفاعی، آموزشی، حمایتی و توانبخشی ویژه طیف اختلال اتیسم در ایران است که در سال ۱۳۹۲ با هدف ارتقاء کیفیت زندگی افراد دارای اتیسم و خانواده های آنان توسط جمعی از علاقمندان‌، متخصصان، خیرین و خانواده های این کودکان تاسیس شد.
? سپیدار سیستم از سال 94 تا کنون در راستای مسئولیت اجتماعی خود، محصولات و خدمات خود در حوزه نرم افزار های حسابداری و مالی را به صورت رایگان به این انجمن ارائه کرده است.

اشتراک

ارسال نظر